Srdečně Vás vítáme na stránkách Ortopedického centra Praha a Příbram

Informace

1. Telefonické objednání. Pokud se chcete objednat na ošetření, je možné pouze v ordinační době. Během jiného času se nedovoláte. Omlouváme se,  pokud se i v oficiální ordinační době nemůžete dovolat, pak pouze z důvodů akutní nepřítomnosti lékaře a zdravotní sestry či rychlého zrušení  ambulantního dne, kdy není již možnost zajistit náhradu.   Vyjímky či nejaktuálnější změny vyvěšujeme na vstupních dveřích.

2. Vyšetření kyčelních kloubů narozených dětí  provádíme v Příbrami každý pátek od  14 30 do 16 00. Nemusíte se objednávat, toto vyšetření je upřednostněno.

3. Nabízíme Vám celkový pohled na řešení  bolestivých stavů v ortopedii – měkkých tkání, kloubů  i zad  technikou radiální rázové vlny a léčebného laseru  s proškolenou zdravotní sestrou, která tyto techniky profesionálně ovládá. Jde o  vysoce účinné a nenamáhavé ošetření pacienta v  typických indikacích. Léčba je založena na  5-10 sezení, které trvají  10-15 minut dle lokality léčby. Léčba nemá žádné vedlejší účinky a zásadním způsobem snižuje léčbu přídatnými léky. Účinnost této metody dosahuje u určitých diagnoz až 85 % vyléčení.

Léčba rázovou vlnou i léčebným laserem probíhá mimo ordinační dobu po domluvě a je bez čekání. Minimální počet sezení je pro rázovou vlnu 5x.  Léčebný laser se aplikuje min. 10x.  Tyto techniky nejsou hrazené  zdravotními pojištovnami. Lze se objednat telefonicky: 739 230 760. 

V provozovně Modřany, Soukalova 3355 v Praze nabízíme  vysokofrekvenční laser, rázovou vlnu STORZ. Objednat se lze telefonicky:  241 047 172.