Srdečně Vás vítáme na stránkách Ortopedického centra Praha a Příbram

Informace

1. Telefonické objednání. Pokud se chcete objednat na ošetření, je možné pouze v ordinační době. Během jiného času se nedovoláte. Omlouváme se,  pokud se i v oficiální ordinační době nemůžete dovolat, pak pouze z důvodů akutní nepřítomnosti lékaře a zdravotní sestry či rychlého zrušení  ambulantního dne, kdy není již možnost zajistit náhradu.  Vzhledem k dlouhodobé pracovní neschopnosti lékařů jsou ordinační hodiny redukovány.  Vyjímky či nejaktuálnější změny vyvěšujeme na vstupních dveřích.

2. Vyšetření kyčelních kloubů narozených dětí  provádíme každý pátek od  14 30 do 16 00. Nemusíte se objednávat, toto vyšetření je upřednostněno a je bez čekání.

3. Nabízíme Vám celkový pohled na řešení  bolestivých stavů v ortopedii – měkkých tkání, kloubů  i zad  technikou radiální rázové vlny a léčebného laseru  s proškolenou zdravotní sestrou, která tyto techniky profesionálně ovládá. Jde o  vysoce účinné a nenamáhavé ošetření pacienta v  typických indikacích – tendinopatie, bolesti paty a ramena, nalezení myofasciálních spouštových bodů – analgetické působení, ošetření fascií a stále se zvyšujícím zájmem – paravertebrálního ošetření.  Léčba je založena na  5-10 sezení, které trvají  10-15 minut dle lokality léčby. Léčba nemá žádné vedlejší účinky a zásadním způsobem snižuje léčbu přídatnými léky. Účinnost této metody dosahuje u určitých diagnoz až 85 % vyléčení.   Léčení rázovou vlnou i léčebným laserem probíhá mimo ordinační dobu po domluvě a je bez čekání. Minimální počet sezení je pro rázovou vlnu 5x, cena je celkově 2000, – Kč.  Léčebný laser se aplikuje min. 10x , za 1 sezení 200,-Kč. Tyto techniky nejsou hrazené  zdravotními pojištovnami. Lze se objednat telefonicky: 739 230 760 i emailem: ortocentro@seznam.cz

V provozovně Modřany, Soukalova 3355 v Praze nabízíme  vysokofrekvenční laser a fokusovanou rázovou vlnu STORZ, která je účinnější než radiální  /95 % /. Objednat se lze telefonicky:  241 047 172 či emailem: ortocentro@seznam.cz

4.  Aplikace výživových injekcí do nemocných kloubů při artroze, dle stavu  a stupně postižení.  Léčba není hrazená  zdravotními pojištovnami.

5. Vyšetření nožní klenby speciálním přístrojem s typizací vhodných ortopedických vložek. Hrazené zdravotní pojištovnou.

6. Systém objednávání pacientů:  k dr Čapkovi   se mohou pacienti objednávat na telefonickém čísle 739 230 760, v oficiálních ordinačních hodinách, na předem určenou dobu ošetření. K dr Švagrovi – středa a pátek,  není systém objednání na předem stanovené datum a čas. Můžete přijít bez objednání.  Pořadí pacientů  probíhá systémem trhacích lístků v čekárně ordinace. Obdobný systém akceptuje  i dr Čapek. Dr Holub  a dr Čapková již v ambulanci  nepracují.

7.  Pokud váš stav bude vyžadovat operační řešení mohu vám doporučit MUDr. Čapka, který   provádí zákroky pacientů v nemocnici Hořovice a v nemocnici Beroun.

7. Poslední pacient bude ošetřen 15 minut před ukončením pracovní doby. Pokud bude požadovat klient ošetření po ukončení oficiální ordinační doby bude mu účtován poplatek 300 Kč.